INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Niedziela 26.05.2019 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 –  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy.

9.30Wyszków – Za zmarłych rodziców Władysławę i Józefa Wróbel.

11.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii Świętej oraz dzieci z I rocznicy Komunii Świętej a także o wszelkie potrzebne łaski dla Ich rodziców.

Poniedziałek 27.05.2019

17.30Za zmarłego ks. biskupa Jana Bagińskiego w dniu pogrzebu.

18.30 – Wyszków – Za zmarłych z rodziny Wierzbickich.

Wtorek  28.05.2019

8.00 – Za żyjących i zmarłych Parafian oraz wszystkich dobrodziejów naszej parafii.

Środa  29.05.2019 – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

17.30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Sypień.

18.30 – Wyszków – Za zmarłego męża Romana Łuszczyńskiego oraz syna Krzysztofa.

Czwartek 30.05.2019

17.30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Sylwii i Bogusława Prasak.

18.30 – Wyszków Msza Szkolno-Młodzieżowa – Za zmarłych rodziców Janinę i Piotra Etfer.

Piątek  31.05.2019 – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

17.30 Msza Szkolno-Młodzieżowa – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Radosława Jurczyk z okazji urodzin oraz o wszelkie potrzebne łaski dla Jego rodziców i siostry.

18.30 – Wyszków – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Karoliny Giża z okazji 10 rocznicy urodzin.

Sobota  1.06.2019 – Wspomnienie św. Justyna. męczennika. Pierwsza sobota miesiąca

17.30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla dzieci Jasia, Krzysztofa, Kubusia i Franka z okazji Dnia Dziecka.

Niedziela 2.06.2019 – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8.00 –  Za zmarłego Tadeusza Dutkiewicza i zmarłych z rodziny.

9.30Wyszków – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Natalii i Piotra Biały.

11.00 Msza święta zbiorowa: O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Róż Różańcowych naszej parafii oraz Ich rodzin; O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Foks; Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Eugenii i Piotra Gajewskich; O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Anny i Andrzeja, Aleksandry i Andrzeja, Ewy i Piotra oraz wnuczek, a także za zmarłych rodziców Teresę i Tadeusza oraz Helenę i Tadeusza Dukała; Za zmarłych z rodzin Król, Calów, Tarasek, Falkiewicz i Gromala; Za zmarłego Jana Lis w 30 rocznicę śmierci; Za zmarłego Stanisława Burzyńskiego w 30 dzień po śmierci.